olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska
ID: 1274
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:10
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu