Jezero u lesa
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1271
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
ID: 1271
Auction price: 1 CZK (1 €)
Current price: 1 CZK (1 €)