Jezero u lesa
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně
ID: 1271
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1271
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)