Zasněžená krajina
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám
ID: 1267
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
ID: 1267
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)