Les
olej, sololit, 1956, 30 x 32,5 cm, sign. PD Láďa Tousek 56, mírně zašpiněná malba, místy oděrky
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1266
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:29
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids