Rybník
olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969
ID: 1265
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:04
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1265
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)