Lesní potok
olej, karton, 24,5 x 35 cm, sign. PD Al. Jalovecký, mírně zašpiněná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1264
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:05
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids