Po dešti
litografie, 1980, 13,1 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Chotěnovský, pasparta
žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát
ID: 1260
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:46
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu