Kostelík
litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám
ID: 1259
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:45
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
ID: 1259
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)