litografie, 18,7 x 14,5 cm, sign. UD M. Lauda, pasparta, č. 143/150
žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
ID: 1258
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:44
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)