Stavení u potoka
olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1254
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:06
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids