Hory
akvarel, papír, 50 x 66 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, mírně zažloutlý papír, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1253
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:03
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids