Tvary
olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba
ID: 1248
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:28
Aktuální cena: 501 CZK (21 €)
ID: 1248
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 501 CZK (21 €)