Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 1240
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids