akvarel, papír, 1982, 29,8 x 42 cm, sign. LD Plas 82
ID: 1233
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:23
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
ID: 1233
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)