Chalupa
dřevoryt, 18,5 x 24 cm, sign. PD nečitelně, značeno LD v tisku AK, rám, monogr. LD v tisku AK, PN politý papír
ID: 1368
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:46
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)