Vel. gospa od Škarpiela
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1358
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:36
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids