Vel. gospa od Škarpiela
litografie, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zašpiněno
ID: 1358
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:36
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)