Stavení u potoka
olej, karton, 26,5 x 37 cm, sign. PD jarolímek, rám, zašpiněná malba
ID: 1254
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:06
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)