Zvíkov
tisk, akvarel, papír, 2005, 12 x 16, 5 cm, sign. LD Kupka 05, pasparta
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282514
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:50
Current price: 200 CZK (9 €)