Karel Kupka jr. (1932-2013)
tisk, akvarel, papír, 2005, 12 x 16, 5 cm, sign. LD Kupka 05, pasparta
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)