akvarel, papír, 26,3 x 19,5 cm, sign. LD nečitelně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:18
Current price: 200 CZK (9 €)