Ze středomoří I.
akvarel, tuš, tužka, papír, 1975, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282509
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:20
Current price: 400 CZK (17 €)