S. Schuldt
olej, sololit, 1987, 34,5 x 41 cm, sign. LD S. Schuldt 87, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:51
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)