František Poláček

Podzimní krajina na Vysočině

olej, karton, 34 x 48 cm, sign. PD F. Poláček, rám, František Poláček, malíř českomoravské Vysočiny, rám mírně poškozen

ID: 282504

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:49

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)