Jaroslav Rubeš
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 55 cm, sign. LD Rubeš, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:34
Current price: 400 CZK (17 €)