olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:15
Current price: 300 CZK (13 €)