Stařenka

olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282492

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 13. 08. 2024 18:15

Current price: 300 CZK (13 €)