Antika
olej, kombinovaná technika, karton, 2001, 35 x 44,5 cm, sign. PD Vas 01, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282491
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:07
Current price: 400 CZK (17 €)