olej, dřevo, 17 x 20 cm, sign. LD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:08
Current price: 250 CZK (11 €)