Uherské Hradiště
akvarel, uhel, papír, 38 x 50,5 cm, sign. LD Kašpar, nalepeno na kartonu
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282487
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:02
Current price: 500 CZK (21 €)