Zátiší s ovocem
olej, plátno, 36,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Uhlíř, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282484
Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:39
Current price: 400 CZK (17 €)