Zdeněk Uhlíř (1907-1986)
olej, plátno, 36,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Uhlíř, napínací rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:39
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)