olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:25
Current price: 1.000 CZK (42 €)