Zátiší s pomeranči a citrony
olej, karton, 1942, 32 x 43 cm, sign. PD Hortik 42, rám
ID: 282476
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:20
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)