Hortik

Zátiší s pomeranči a citrony

olej, karton, 1942, 32 x 43 cm, sign. PD Hortik 42, rám

ID: 282476

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:20

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)