Václav Formánek (1907-1990)
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:18
Current price: 600 CZK (25 €)