Václav Formánek (1907-1990)
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Formánek, rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:18
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)