A. Fischer
olej, karton, 58 x 72,5 cm, sign. LD A. Fischer
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:17
Current price: 500 CZK (21 €)