Horská krajina
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD J. Vodář, rám, rám mírně poškozen
ID: 282460
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:54
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)