Podzimní krajina
olej, sololit, 30 x 44 cm, monogr. PD AK, rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282459
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:29
Current price: 600 CZK (25 €)