Podzimní krajina
olej, sololit, 30 x 44 cm, monogr. PD AK, rám, rám mírně poškozen
ID: 282459
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:29
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)