olej, sololit, 36 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:26
Current price: 200 CZK (9 €)