Podzimní alej
olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282457
Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:19
Current price: 900 CZK (38 €)