Otava před Pískem, směr Zvíkov
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282456
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:04
Current price: 700 CZK (30 €)