Otava před Pískem, směr Zvíkov
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen
ID: 282456
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:04
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)