Naďa Rappensbergerová (1936)
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 01. 08. 2024 15:26
Current price: 150 CZK (7 €)