Naďa Rappensbergerová (1936)
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:26
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)