PF 1984
litografie, 1983, 18 x 8,5 cm, sign. PD Liesler 83
ID: 282405
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:20
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)