Jaro na Čertovce
litografie, 1997, 20,8 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, č. 6/180
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
ID: 282404
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:18
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)