Petr Ptáček (1965)
litografie, 2007, 13,9 x 23 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 82/100
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:16
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)