Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Akt s kočkou
litografie, 1983, 10,6 x 8 cm, sign. DU KBeneš 83, č. 8/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282400
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:10
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)